Fundację założyłyśmy we trzy.

Katarzyna Zatorska, Gabriela Zatorska i Agnieszka Wroniszewska. Jesteśmy kobietami – tak jak wy. Z głębokiej potrzeby niesienia pomocy narodziła się nasza Fundacja. Mamy solidny bagaż doświadczeń – jak my wszystkie – dlatego doskonale rozumiemy, jak ważna jest pomoc i wsparcie w najbardziej kryzysowych momentach. Wiemy, że nie każda z Was ma ten komfort wśród najbliższych, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i oferujemy naszą pomocną dłoń.

Podamy ją Wam i Waszym najbliższym, niezależnie, czy to pełna rodzina, czy grono zaufanych przyjaciół. Wyciągniemy ją do Was i nie pozwolimy utonąć w morzu problemów, dając jednocześnie konkretne i precyzyjne rozwiązania, które w sytuacjach stresowych są na wagę złota.

Pomocy udzielamy mądrze. Nie stosujemy schematów, szablonów, „metod”. Każda pomoc ustalana jest indywidualnie – tak, aby jak najszybciej i najcelniej dotrzeć do Twojego problemu. Wiemy, że czas jest dla Was szczególnie ważny. Pomożemy finansowo, prawnie, terapeutycznie i duchowo. Jesteśmy ludźmi, jesteśmy kobietami – i tak samo traktujemy swoje podpieczne.Wszystkie mamy inne kolory włosów, inaczej mówimy. Jesteśmy inne. Wy również. Wiemy to doskonale.

30 lat temu byłyśmy „Ja, Ja i Ja”. Teraz wszystkie jesteśmy Razem. Chcemy, byście do nas dołączyły.

Jeśli popierasz naszą wizję i chcesz nam pomóc – dołącz.
Jeśli chorujesz – dołącz.
Jeśli czekasz na poprawę jakości życia i nie do końca wiesz, jak zacząć – dołącz.
Jeśli zmagasz się z problemami i chcesz po prostu pogadać – dołącz.

Każdej z Was da się pomóc. Przyjdź do nas ze swoim problemem.
Posłucham go Ja, opowiesz o nim Ty. Rozwiążemy go Razem.

Wesprzyj naszą fundację

Numer konta ING
97 1050 1461 1000 0090 3092 6712
KRS 0000612179

w

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas:
509 293 493
501 310 900
500 131 936